Напередодні початку таких очікуваних літніх канікул у нашій школі традиційно пройшло свято вшанування здібних та обдарованих учнів «Зоряний олімп – 2019». Теплого червневого дня привітна актова зала школи зібрала учнів, вчителів, батьків для відзначення найталановитіших, найактивніших наших учнів. Розпочав свято, як і годиться, господар великої шкільної родини, директор Малієнко О.М. Після його привітальних слів яскравим зорепадом посипались нагороди за перемогу та участь у районних предметних олімпіадах та різноманітних конкурсах. Далі активних учасників інтерактивних конкурсів «Кенгуру», «Колосок», «Геліантус», «Олімпіс», «Бобер», «Левеня», «Гринвіч» нагороджували їх координатори.

Свято пройшло в теплій дружній атмосфері. Хотілося б побажати всім дітям здоров’я, удачі і частіше підійматися на зоряний олімп успіху. Зростайте на втіху своїм батькам і нашій Україні!