
Шановні учні, батьки, педагоги та відвідувачі сайту!
З метою вшанування пам’яті жертв російсько-української війни: військових, мирних громадян і дітей, які загинули внаслідок збройної агресії рф, запрошуємо всіх долучитися до Хвилини мовчання щоднини о 9-00.
Цей мовчазний акт єднає нас у скорботі та вдячності до тих, чиї життя були обірвані війною.
Зупинимось на мить, аби в тиші промовити те, що неможливо висловити словами.
Пам’ятаємо. Шануємо. Не пробачимо.