Цього дня ми вшановуємо мужність і жертовність тих, хто віддав своє життя за свободу й незалежність нашої держави.
Символом скорботи та незламності став сонях – квітка, що була свідком боїв на Донеччині. Тому сьогодні українці запалюють свічки, покладають квіти та вшанувують полеглих героїв хвилиною мовчання.
Наш обов’язок – пам’ятати кожного, хто боронив Україну, хто не повернувся додому, хто віддав найдорожче – життя.
Пам’ятаючи про них, ми утверджуємо цінність миру, свободи та гідності.
Вічна слава героям України!