foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

У переддень Святвечора здобувачі освіти нашої гімназії долучилися до благодійного заходу, під час якого учні готували кутю для військових та поранених у госпіталі. Захід пройшов у теплій, доброзичливій атмосфері, сповненій щирості та турботи.
Діти з великою відповідальністю долучилися до приготування традиційної різдвяної страви, вкладаючи у кожну порцію частинку своєї підтримки та вдячності захисникам. Готову кутю було передано військовим до госпіталю як символ єдності, надії та віри в Перемогу.

фотоальбом

Copyright © 2026 Андріївська різнопрофільна гімназія Rights Reserved.