На виконання наказу відділу освіти Бердянської районної держадміністрації від 01.03.2017 № 64 «Про проведення місячника боротьби з туберкульозом» та з метою попередження захворюваності на туберкульоз з 24 лютого по 24 березня 2017 року пройшов місячник боротьби з туберкульозом. У рамках місячника пройшли наступні заходи:

1. Поновлений інформаційний куточок здоров’я матеріалами про туберкульоз та його наслідки «Бути обізнаним – бути захищеним»
  2. Тематичні класні години, години спілкування з питань профілактики туберкульозу:
    • «Небезпека поруч! Що треба знати про туберкульоз» (1-4 класи);
    • «Захистимо себе від туберкульозу» (5 клас);
    • «Ні - туберкульозу» (6-А,Б класи);
    • «Скажемо туберкульозу – ні!» (7 клас);
    • «Зупинимо туберкульоз разом» (8-10 класи);
    • «Що необхідно знати про туберкульоз» (11 клас).
  3. Переглянутий навчальний відеофільм з питань профілактики туберкульозу «Знай! Бережись!» (6-7 класи).
  4. Пройшла зустріч з медичною сестрою школи «Туберкульоз – це не вирок» (2-9 класи).
  5. Проведено конкурс малюнків «Моє здоров’я – у моїх руках» серед учнів 5 – 7 класів та конкурс плакатів «Ми за здоровий спосіб життя!» серед учнів 8 – 11 класів.
  6. Написані диктанти-пам’ятки «Як уникнути захворювання на туберкульоз» (2-11 класи)