Кравченко Валентина Володимирівна

Народилася 10 квітня 1964 року в с.Успенівка Бердянського району Запорізької області.

З 1971 по 1981 рік навчалася в Андріївській середній школі. Після закінчення школи вступила до Мелітопольського державного педагогічного інституту. У 1986 році отримала диплом учителя біології та хімії середньої школи і була направлена на роботу в м.Вольнянськ Запорізької області.

З 1989 по 2000 рік – учитель хімії та біології Софіївської ЗОШ І-ІІ ступенів.

З вересня 2000 року працює вчителем хімії та біології в Андріївській спеціалізованій різнопрофільній школі І-ІІІ ступенів Бердянської районної ради Запорізької області. У грудні 2009 року призначена на посаду заступника директора з навчальної роботи.

З січня 2018 по січень 2019 займала посаду виконуючого обов’язки директора школи.

Валентина Володимирівна має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «старший учитель».

Кравченко В.В. нагороджена Почесними грамотами відділу освіти Бердянської райдержадміністрації, Департаменту освіти та науки Запорізької обласної державної адміністрації. Постійно вдосконалює педагогічну майстерність. У 2015 році стала призером районного конкурсу «Учитель року-2015» в номінації «Хімія».

Copyright © 2019 Андріївська СРШ Rights Reserved.