Ашифіна Олена Володимирівна

Народилася 11 травня 1974 року в с.Гончарці Дніпропетровської області. У 1991 році закінчила Андріївську загальноосвітню школу і вступила до Бердянського державного педагогічного інституту. У 1996 році закінчила інститут за спеціальністю вчителя трудового навчання, інформатики та обчислювальної техніки.

Трудову діяльність розпочала з 1994 року в Успенівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів педагогом-організатором.

З вересня 2006 року працює вчителем фізики в Андріївській спеціалізованій різнопрофільній школі І-ІІІ ступенів Бердянської районної ради Запорізької області. Має кваліфікаційну категорію «Спеціаліст першої категорії». Постійно підвищує свій професійний рівень, бере участь у конкурсах педагогічної майстерності «Учитель року», «Класний керівник року».

Заміжня, виховує двох доньок.

У 2018 році призначена на посаду заступника директора з навчально-виховної роботи.

Copyright © 2019 Андріївська СРШ Rights Reserved.