гордість школи

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Андріївська спеціалізована різнопрофільна школа І-ІІІ ступенів Бердянської РР

 

 

Бойко Артем

Учень 10 класу, переможець ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад з української мови (ІІІ місце), біології (ІІ місце), екології (ІІІ місце), англійської мови (ІІІ місце). Посів І місце в районному та ІІ місце  в обласному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка.

 

Васильєва Дарія

Учениця 9 класу, переможець ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад з інформаційних технологій (І місце), інформатики (ІІІ місце), екології (ІІІ місце), англійської мови (І місце). Посіла ІІ місце в районному етапі конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика.

 

Дімітрова Анастасія

Учениця 8 класу, переможець ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад з біології (ІІІ місце), історії (І місце) та англійської мови (ІІІ місце).

 

Страшко Діана

Учениця 9 класу, переможець ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад з української мови (ІІ місце), екології (ІІ місце).

 

Левченко Катерина

Учениця 9 класу, переможець ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад з трудового навчання (І місце), біології (ІІ місце).

 

Агапов Богдан

Учень 11 класу, переможець ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад з біології (ІІІ місце), екології (ІІ місце).

 

Курило Анна

Учениця 10 класу, переможець ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад з екології (ІІ місце), англійської мови (ІІІ місце).

 

Баєва Аміна

Учениця 10 класу, переможець ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови (ІІ місце).

 

Чиж Дар’я

Учениця 7 класу, переможець ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади Юних знавців Біблії (ІІІ місце).

 

Логвиненко Євгеній

Учень 11 класу, переможець ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (І місце).

 

Резнік Артем

Учень 11 класу, переможець ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови (ІІ місце).

 

Фільчакова Марина

Учениця 10 класу, переможець ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з історії (ІІ місце).

 

Луценко Данило

Учень 7 класу, переможець ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови (ІІІ місце).

 

Баштовий Максим

Учень 9 класу, переможець ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з фізичної культури (І місце).

Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Copyright © 2018 Андріївська СРШ Rights Reserved.