Працівники

Кріпак Людмила Іванівна

Андріївської спеціалізованої різнопрофільної школи І-ІІІ ступенів

Бердянської районної ради Запорізької області

Народилася в 1949 році. Закінчила Запорізький державний університет за спеціальністю – викладач української мови і  літератури.

В 1969 році розпочала трудову діяльність в Андріївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів на посаді організатора позакласної виховної роботи, вчителя української мови та літератури. У 1981 році була призначена заступником директора з навчально-виховної роботи. З 1986 року Людмила Іванівна Кріпак працює директором школи. За плідну працю на освітянській ниві нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України (1983 р.), Почесним знаком «Василь Сухомлинський» (2006р.). У 1985 році їй присвоєно почесне звання «Відмінник народної освіти», у 1987 році – «Старший учитель».

У школі І-ІІ ступенів відкрито спеціалізовані класи з поглибленим вивченням англійської та української мов. У 8-9 класах здійснюється допрофільна підготовка. У 10-11 класах запроваджено профільне навчання. У навчально-виховному процесі широко застосовуються прогресивні педагогічні технології, новаторські знахідки. У школі обладнано 3 комп’ютерні комплекси і під’єднано їх до мережі Інтернет.

Як директор Кріпак Л.І. використовує інноваційні технології управління освітнім процесом, зокрема адаптивну модель, яка визнає особистості учителя і учня як творчі. Тож основний напрямок роботи педколективу школи – пошук і підтримка обдарованої молоді. Школярі виборюють призові місця у Всеукраїнських учнівських олімпіадах з базових дисциплін, вони є переможцями на всіх етапах конкурсу імені Петра Яцика,  учасниками і призерами  Міжнародного конкурсу з українознавства. Учні займаються науково-дослідницькою роботою, є членами Малої академії наук. Посідають призові місця у конкурсі-захисті дослідницьких робіт на І, ІІ та ІІІ етапах. Пошукові матеріали юних філологів надруковані у збірці «Духовні скарби нашого краю».

За результатами роботи Андріївська спеціалізована різнопрофільна школа посідає І місце серед шкіл району.

Copyright © 2018 Андріївська СРШ Rights Reserved.