Малієнко Олександр Миколайович

Андріївської спеціалізованої різнопрофільної школи І-ІІІ ступенів

Бердянської районної ради Запорізької області

Малієнко Олександр Миколайович народився 24 листопада 1977 року в селищі Андріївка Бердянського району Запорізької області.

З 1984 по 1995 рік навчався в Андріївській загальноосвітній школі і закінчив її зі срібною медаллю.

У 2000 році закінчив Мелітопольський державний педагогічний інститут, отримав дипломи з відзнакою за спеціальністю «Географія і біологія» та здобув кваліфікацію вчителя географії та біології.

З 2000 року - вчитель біології, географії та хімії у Софіївській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів. З 2008 по 2010 рік – заступник директора з навчально-виховної роботи.

З вересня 2010 року працює вчителем біології та екології Андріївської спеціалізованої різнопрофільної школи І-ІІІ ступенів. Олександр Миколайович має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «старший учитель».

Малієнко О.М. нагороджений Почесними грамотами відділу освіти, Бердянської райдержадміністрації, Департаменту освіти та науки Запорізької обласної державної адміністрації. У 2015 та 2018 рр. – Лауреат районної педагогічної премії.

Одружений. Виховує сина і доньку.

За результатами конкурсу на вакантну посаду керівника Андріївської СРШ І-ІІІ ступенів з 10 січня.2019 призначений директором закладу освіти.