Майже півтора століття лунають над селищем шкільні дзвоники.

Осіннім бездоріжжям, зимовими сніговими переметами чи порослими весняним рястом йшли до школи діти, бо прагнули знань, живої думки. То були не просто їх стежки до школи, то були дороги у майбутнє.

Не одне покоління зросло у її стінах, розправило крила для польоту. Розвивалася, розбудовувалася і вона. Торкалися її негаразди державного розбрату, обпалювали воєнні зірниці 1941-1945 років. Та школа жила і діяла, бо віра в добро, творче начало в людині – той наріжний камінь, який покладений в основу її становлення.

Як і людина, має свою біографію:

Рік народження – 1849.

Національність – українська, бо звучить у ній рідна мова – „найкращий інтимний провідник думок, почувань, вражень”.

Місце розташування: територія колишньої Парткомуни, пристосоване приміщення по вул. Чубарова (вул. Комсомольська), декілька одноповерхових корпусів по вул.Леніна.

У нинішньому приміщення по вул.Микули,14 навчальний процес здійснюється з 1971 року.

Ідентифікаційний код навчального закладу – 2629207.

Ліцензія, що засвідчує право школи на провадження освітньої діяльності за рівнем загальна середня освіта І-ІІІ ступенів з ліцензованим обсягом прийому 900 осіб, відповідно до рішення Запорізької регіональної ради з ліцензування та атестації закладів освіти, видана управлінням освіти Запорізької обласної державної адміністрації від 26.02.1999 року.

У 2004-2005 навчальному році за парти сіло 476 учнів. Їх навчання забезпечують 38 педагогічних працівників. Серед них психолог, 7 учителів вищої категорії, 4 старших учителів, 1 учитель-методист. Колектив молодий. Йому притаманний дух творчості, добра, натхненна праця заради дитини. Працює з вірою в те, що освіта нарешті стане пріоритетною галуззю у високо розвинутій Україні.

Школа має матеріальну базу: діє спортзал, їдальня на 200 місць.

У 2003-2004 навчальному році обладнано комп’ютерний комплекс. У 2004-2005 навчальному році його під’єднано до міжнародної мережі Інтернет.

За результатами роботи школа посідала І місце серед шкіл Бердянського району ( 2013-2014 – ІІ місце) та І місце у районній учнівській спартакіаді.

Так, у стінах школи у дітей розвивається творча та соціальна активність, ініціативність, вони ідуть у життя, сповнені почуття відповідальності, пишаючись званням – випускник Андріївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.