Васильєва Альона В'ячеславівна

Народилася 12 червня 1983 року в с-щі Андріївка Бердянського району Запорізької області.

З 1990 по 2001 рік навчалася в Андріївській загальноосвітній школі і закінчила її з золотою медаллю. В 2013 році закінчила Мелітопольський державний педагогічний університет і отримала диплом за спеціальністю «Математика» та здобула кваліфікацію вчителя математики.

З вересня 2010 року працює вчителем математикиї в Андріївській спеціалізованій різнопрофільній школі І-ІІІ ступенів Бердянської районної ради Запорізької області. У вересні 2019 року призначена на посаду заступника директора з навчально-виховної роботи.

Альона В’ячеславівна має кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії».

Васильєва А.В. нагороджена Почесними грамотами відділу освіти, Бердянської райдержадміністрації, Департаменту освіти та науки Запорізької обласної державної адміністрації.

У 2015-2016 н.р. нагороджена дипломом переможця ІІ Всеукраїнського фестивалю педмайстерності «Гуманізація освітнього простору: з Україною в серці», номінація «Виховуємо патріота»; у 2018-2019 н.р. – дипломом учасника конкурсу навчальних розробок «Вчительська десятка» в рамках освітнього проекту «На урок».

Copyright © 2020 Андріївська СРШ Rights Reserved.