foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

...Щоб у ранки і теплі, й холодні
Не ішли шикуватись хрести,
Щоб не плакали душі голодні,
Свічку-пам’ять свою захисти.

Акція 16 днів проти насильства розпочинається з 25 листопада і діє до 10 грудня - проти гендерно-зумовленого насильства, проти насильства щодо жінок тощо. І всі ми ці 16 днів будемо ще більш активно говорити про те, що насильство не потрібно замовчувати, що потрібно звертатись до поліції, до соціальних служб, отримувати допомогу і припинити це коло насильства.

23 листопада 2022 року об 11.00 год. в м. Запоріжжя відбулося урочисте нагородження переможців обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2022», на якому голова обласної державної адміністрації Олександр СТАРУХ вручив дипломи та грошові премії лауреатам та переможцям конкурсу. Дуже приємно, що двоє вчителів нашого закладу освіти стали лауреатами конкурсу: в номінації "Біологія" - Малієнко Юлія Миколаївна та в номінації "Основи правознавства" - Глущенко Лариса Іванівна.

Детальніше...

День української писемності і мови – особливе свято для кожного українця, адже мова – це головна ознака нації, найбільше її багатство, це безсмертний символ народу, його душа.

Щороку, 9 листопада, в нашому закладі освіти проходить багато різноманітних заходів, присвячених вшануванню рідного слова. Тож, не зраджуючи традиціям, учні та вчителі нашого закладу взяли участь у Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності - 2022, присвяченому Дню української писемності та мови.

Детальніше...

28 жовтня 2022 року в рамках продовження ініціативи «Ноутбук кожному вчителю», для потреб педагогів Запорізької області компанія «Google» та Юнеско, за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства цифрової трансформації України, наш заклад освіти отримав 16 новеньких CHROMEBOOK.

Детальніше...

Шкільний відпочинок: коли розпочнуть осінні канікули

Учні відпочиватимуть від навчання з 24 по 30 жовтня

Від щирого серця дякуємо вам за цю почесну і шановну працю. Дякуємо за наші знання і знання наших дітей, за майбутні успіхи і досягнення. Вашу працю неймовірно складно оцінити, їй просто немає ціни! Зі святом!

 

17 вересня наша рідна Андріївка відзначає День селища та День визволення від німецько-фашистських загарбників. Аміністрація, педагогічний та дитячий колективи нашого закладу освіти щиро вітають всіх мешканців зі святом. Бажають щастя, здоров'я, удачі та мирного неба над головою. Віримо, що зовсім скоро, ми будемо святкувати ще одну дату - день визволення від рашистських загарбників нашого рідного селища та нашої країни.

Віримо в себе, віримо в Україну, віримо в ЗСУ.
Зі святом!  Все буде Україна!

Copyright © 2022 Андріївська СРШ Rights Reserved.