З 30 травня по 10 червня працював мовний табір «Sunrise» з вивченням англійської мови. До роботи табору були залучені вчителі англійської мови Сідун Т.І., Дудля О. А., Пискун Т. М., які працювали у 8 групах.

Програма табору сприяла створенню англомовного середовища, перебуваючи в якому діти в ігровій та розважальній формі протягом двох тижнів спілкувалися з викладачами та між собою.

Залежно від теми та вікової категорії дітей обиралися форми проведення занять:  дискусії, рольові ігри, створення проектів, перегляд навчальних фільмів, заочні подорожі країнами світу та інше.  Це дало можливість подолати мовний бар’єр,  збільшити об’єм лексики.  Крім цього, діти мали багато творчих завдань для розвитку креативності, таких як – підготовка музичних номерів, театральних сцен, випуск газет, листівок, тощо.

Інсценізація уривків з творів Шекспіра. 10 клас

У читацькій студії. 8 клас.

Виготовлення вітальних листівок 5 клас

Інсценізація казки "Ріпка" 4 клас.