Саме під таким девізом напередодні Покрови в нашій школі пройшло традиційне спортивно-розважальне свято «Козацькі розваги». За право називатися справжніми нащадками наших славних предків змагалися школярі 5 – 6 класів. Вони взяли участь у різноманітних захоплюючих змаганнях, де мали можливість проявити свої фізичні, творчі та розумові здібності. Під час змагань юні козачата продемонстрували свою спритність, витримку і силу, а також знання з історії і традицій українського козацтва.

Школярі з гідністю пройшли всі випробування, доклали максимум зусиль і довели, що «козацькому роду нема переводу». Протягом всього дійства вирували неймовірні пристрасті, лунали гучні оплески переможцям та слова дружньої підтримки командам. Піднесений настрій, позитивні емоції, щасливий дитячий гомін та український спів створили незабутню атмосферу національного козацького свята.