Під таким гаслом 21 листопада в нашій школі пройшов фестиваль української патріотичної пісні, присвячений Дню Гідності та Свободи, Героям Майдану, воїнам АТО.

Учні 5 – 11 класів та вчителі школи підготували чудову концертну програму. Запам’яталися виступи п’ятикласників та шестикласників, які виконували козацькі пісні, інсценізація-монолог матері, що втратила сина під час воєнних дій у зоні проведення АТО, у виконанні одинадцятикласників. До глибини душі збентежила композиція «Не хочу гратись у війну», яку підготували учні 7-Б класу. Дуже патріотично звучали музичні композиції «Заспіваймо пісню за Україну» (8 клас), «Україні» (7-А клас), «Люблю Україну» (9 клас).

Такі заходи сприяють вихованню національної гідності, патріотизму, любові до України, шани до її Героїв, тому ми сподіваємося, що в нашій школі вони стануть традиційними.

Переглянути на youtube