Наша школа багата на талановитих дітей. Це довів фестиваль, який пройшов у нашій школі 8 лютого. Протягом усього заходу у актовій залі школи лунала музика, вірші, жарти, виступали вокальні колективи. Нагородою за виконавчу майстерність учнів були гучні оплески гостей.

Своїми вокальними здібностями присутніх у залі дивували Яценко Каріна, Бойко Валерія, Кальцев Ігор. Свої акторські та декламаторські здібності продемонстрували Бобровський Дмитро, Гур’янова Каріна, Микула Анна, Гич Аліна, Фільчакова Марина. Усі присутні були вражені вмінням наших учасників грати на музичних інструментах: гітарі, фортепіано. Трегубенко Максим та Скупенко Данило вправлялися у грі на гітарі, Мусенко Діана, Панченко Анастасія та Курило Анна показали свою майстерність у грі на фортепіано.

Ми бажаємо нашим талановитим дітям нових звершень, досягнень та перемог!!!

Щиро дякуємо всім, хто взяв участь у фестивалі і сподіваємося, що такі заходи стануть традиційними.

Відео фестивалю