Під такою назвою в нашій школі пройшов традиційний місячник профорієнтації. Для дітей усіх вікових категорій пройшли різноманітні профорієнтаційні заходи: тематичні уроки, години спілкування, тренінги, конкурси малюнків, рекламних плакатів, презентацій, розробка бізнес – планів і проектів. Так для учнів 7 – 8 класів був проведений конкурс презентацій «Професія моїх батьків», де діти змогли цікаво розказати про професії бібліотекаря, підприємця, лаборанта, лікаря-стоматолога, вихователя, бухгалтера.

А учні 9 – 11 класів завітали на «Ярмарок професій», де ознайомилися з дуже необхідними зараз робітничими професіями. Учні 10 класу взяли участь у конкурсі проектів «Професія майбутнього», де змогли ознайомитися з новітніми сучасними професіями, які ще мало відомі, але їх опанування – це вимога часу.