З 29.05 по 08.05 в нашій школі для молодших школярів був організований оздоровчий табір денного перебування.

Фотоальбом табору

План роботи

Перший день (29.05.2018)

День відкриття табору

Цього сонячного дня розпочав роботу пришкільний табір денного перебування “Барвінок”. Вся малеча зібралася на майданчику в очікуванні свята. Вірші, пісні, малюнки на асфальті, танці дітей зібрали на шкільному подвір’ї чимало гостей.

Другий день (30.05.2018)

День чарівних сердець

Знову чути дзвінкий сміх та гомін малечі. Це юні вихованці з посмішками на обличчі збираються біля своїх вихователів. Цього дня діти мали змогу відтворити свої мрії, почуття, бажання на паперових серцях. Свої маленькі сердечка вихованці об’єднали у велике серце добра і любові.

Третій день (31 05 2018)

День безпеки

Захоплюючими і неймовірно цікавими були гостини таборян у пожежній частині.

Четвертий день (01.06.2018)

День захисту дітей

Сьогодні юні Барвінчата відзначають веселкове свято — Міжнародний день захисту дітей.

П’ятий день (04.06.2018)

День охорони довкілля

Природа завжди милує око своєю красою і неповторністю. П’ятий день табірної зміни присвячений саме їй — Природі.

Шостий та сьомий день (05 — 06. 06. 2018)

День подорожей і мандрівок. День туризму

Веселі юрби дітей збиралися в ці дні на шкільному подвір’ї. В усіх був піднесений настрій, адже вихованці табору їхали на екскурсію до краєзнавчого комплексу села Вершина-2 Більмацького району.

Восьмий день (07.06.2018)

День творчості

Цього дня учні чекали із задоволенням, адже сьогодні вони зможуть продемонструвати свою вправність у танцях, музиці та бісероплетінні. Танцювальний марафон провели керівники хореографічних гуртків АБДТ Яковлєва М.Д. та Яковлєв Л.В.

Дев’ятий день (08.06.2018)

День табору

Швидко пролетіли день за днем. У таборі “Барвінок” настав останній день табірної зміни. Причепурився святковий майданчик. Свято розпочалося урочистою лінійкою закриття табірної зміни. Начальник табору Тетяна Миколаївна Дахно підвела підсумки роботи, вручила грамоти, призи і подарунки найактивнішим учням та загонам. День закінчився святом печеної картоплі.

Фотоальбом табору