Під таким гаслом з 16 по 19 жовтня 2018 року у нашій школі пройшов тиждень знань з безпеки життєдіяльності. У рамках тижня пройшли інструктажі з правил безпечної поведінки, вікторини та тестування, а також діти відпрацювали практичні дії безпечного переходу через дорогу, посадки в автобус, дії регулювальника.

Для учнів 1 – 4 класів організовано виставку малюнків «Правила безпечної поведінки в малюнках», учні середніх класів випустили стіннівки «Знати, щоб попередити». Старшокласники взяли активну участь у конкурсі на кращий твір «Яким я уявляю героя-рятівника». Також учні нашої школи взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Безпека на дорозі» від проекту «Всеосвіта», який спрямований на покращення знань правил дорожнього руху, та Всеукраїнському конкурсі «Безпечний інтернет» від проекту «На урок» і нагороджені дипломами та сертифікатами.