19 жовтня футбольна команда нашої школи взяла участь у змаганнях з міні-футболу на кубок «Золота осінь», які проходили в селі Новотроїцькому. Крім наших хлопців у змаганнях брали участь футболісти з Осипенко, Долинського та господарі – команда Новотроїцької школи. Це була чудова можливість проявити себе, завоювати звання переможця і відстояти честь своєї школи та селища. Всі команди запам’яталися цікавою напруженою боротьбою у кожному зіграному поєдинку.

В видовищному фінальному матчі команди нашої школи та господарів майданчика показали відмінну майстерність, фізичну готовність та волю до перемоги. Обидві команди були гідними одна одної, та в напруженій боротьбі цій грі кращою стала команда Новотроїцького. А наші юні футболісти посіли почесне ІІ місце, з чим ми їх і вітаємо!