27 лютого на базі нашої школи пройшов традиційний баскетбольний турнір серед дівчат на Кубок пам’яті Героя Радянського Союзу Миколи Семеновича Потапенка. У змаганнях взяли участь команди Новотроїцької, Осипенківської, Троїцької та Андріївської шкіл. Надзвичайно напруженою була боротьба за ІІІ місце, де лише у другому овертаймі дівчата з Троїцького буквально вирвали перемогу у баскетболісток з Новотроїцького. А у фіналі зустрілися команди з Осипенко та Андріївки. Гра була видовищною, до останніх секунд тривала неабияка напруга, суперники були рівними, та фортуна посміхнулася дівчатам з Осипенко, які й повезли додому омріяний кубок. А наші юні баскетболісти завоювали почесне друге місце, кращим гравцем турніру стала Фільчакова Марина – капітан команди Андріївської школи.