Традиційно в лютому з метою підготовки та допомоги школярам у виборі майбутньої професії в нашій школі проходить місячник професійної орієнтації учнів. В рамках місячника було проведено ряд заходів для школярів. Учні 11 класу взяли участь у районному профорієнтаційному заході «Професійний орієнтир», де зустрілися з представниками навчальних закладів України: Київського національного університету культури та мистецтв, державного навчального закладу «Осипенківський професійний аграрний ліцей», та спеціалістами Бердянського міськрайонного центру зайнятості.

Протягом місячника учні 2 – 8 класів створювали колаж малюнків «Професія, яку я обираю», а старшокласники виготовили агітаційні плакати «Обирай робітничу професію». З метою ознайомлення з медичними професіями учні відвідали заклад швидкої допомоги. Одним з найцікавіших заходів місячника став профорієнтаційний фестиваль «Світ сучасних професій», на якому старшокласники ознайомилися з новітніми, малопоширеними, але дуже перспективними професіями, які дуже затребувані зараз в Україні та світі.