Знову у школі ярмарок – і знову добра справа! Традиційно весело, гамірно і яскраво пройшов весняний благодійний ярмарок у рамках акції «Серце до серця». Торти, пироги, тістечка, печиво, вафлі, бутерброди – чого тільки не було на столах! Домашню випічку охоче розкуповували не тільки діти, а й батьки та вчителі. А ще можна було придбати посадковий матеріал, саджанці фруктових та декоративних дерев і кущів, насіння квітів. Приємно дивували привітність продавців, посмішки покупців, жарти, пісні – все це створювало приємний настрій та теплу атмосферу.

Кошти, виручені в ході ярмарки, були відправлені на рахунок благодійної акціі «Серце до серця», яка цьогоріч проходить під гаслом «Дитяче серденько, живи!», для придбання кардіологічного обладнання для дитячих лікарень Запорізької області.