Нехай земля квітує всюди, Землю бережімо люди!

Під таким гаслом пройшов тиждень екології. Розпочали його учні 4-А класу зі своїм класоводом Сірою Ю. В. екологічним ранком «Знай. Люби. Бережи». Діти оцінили красу рідного краю, показали до чого приводить не бережливе ставлення до природи. Захід завершився закликом до всіх присутніх:

Давайте будемо все оберігати:

Джерела, ріки, квіточки малі.

Любити всім серцем й завжди пам’ятати,

Що ми є часточка природи на Землі.

До Всесвітнього Дня матері-Землі учні нашої школи долучилися до акції «Година Землі». Діти відмовилися від електричної енергії на 1 годину для збереження ресурсів нашої планети. Це повинно стати прикладом і для всіх дорослих.

До Дня довкілля учні та всі працівники школи виступили трудовим десантом на впорядкування прилеглої території. Працювали всі згуртовано, старанно, завзято. Підмітали, пололи, загрібали, білили, пиляли, носили, садили квіти. Результат – чистота, порядок, краса.