Фотоальбом табору

Терміни роботи: 2 тижні

Класи: 2-4, 5, 10

Вчителі, залучені до проекту: 3 особи – Сідун Тетяна Іванівна, Пискун Тетяна Миколаївна, Дудля Олена Анатоліївна.

Урочисте відкриття та закриття проекту: пікнік на природі

Щоденні тематичні заняття англійською мовою за планом

Робота літнього мовного табору була спланована за тематичними днями, а саме: «День знайомства.», «Природа і тварини», «Спорт», «День Мистецтва», «День Дружби», «Музика», «День Родини», «Великобританія», «Закриття табору». Завдяки чому вдалося створити відповідне мовне середовище та умови для заохочення учнів до вивчення англійської мови.

Слід відзначити насичену й цікаву програму, яку ретельно готували вчителі. Feedbacks, які було зібрано у дітей по закінченню, показали, що найбільш запам’яталися наступні форми роботи: Студія творчості, проект «Родинне свято », флешмоби, Karaoke клуб, перегляд мультфільмів, проект « На природі», «Мої улюблені персонажі казок» та інше.

Рухливі форми роботи на свіжому повітрі змінювалися пізнавальними заняттями у класній кімнаті.

У таборі панувала атмосфера взаємоповаги, зникли мовні бар’єри, комплекси й страхи. Ігри із тімбілдінгу навчили дітей діяти однією командою, допомагати один одному.

Було організовано захоплюючу екскурсію до зоопарку «Сафарі» м. Бердянськ.

Закриття табірної зміни відбулося у вигляді свята з нагородами за активну участь, а потім було організовано веселі розваги з рухливими іграми.

Висновок: літній мовний табір дав можливість дітям вивчати англійську мову у цікавій формі, весело провести час разом із друзями, розвинути свої таланти, отримати пізнавальну інформацію, навчитися новому.