Звіт про роботу пришкільного табору організованого дозвілля «Барвінок» Андріївської СРШ I-III ступенів

Літо – це пора незвичайних вчинків, нових вражень, пора нового яскравого життя. Літо – це окрема маленька республіка. Саме тому літній пришкільний табір має бути джерелом позитивних емоцій, дружби, доброти та здоров’я. Усю виховну роботу табору колектив спрямовував на те, щоб допомогти дітям розкрити свої творчі здібності, порозумітися між собою, пізнати один одного краще. Для початку вихователі ознайомили дітей з правилами поведінки в таборі. Згодом розучували девіз та речівку загону.

Перший день (27.05.2019)

День відкриття табору

Відкриття табору розпочалося святом «Здрастуй,любе літечко!» та завершилось продовженням гарного настрою святковою програмою «Пісенне коло». У загонах було проведено багато цікавих змагань, дуже сподобався дітлахам флешмоб «Ми діти України » та конкурс малюнка на асфальті «Мир очима дітей».

Другий день (28.05.2019)

День охорони довкілля

Щоранку табір розпочинав свою роботу й закінчував організаційними лінійками. Після лінійки всі загони шикувалися на ранкову зарядку. У таборі вирувало життя. На початок дня вихователі провели інструктаж з правил поведінки у природі та вирушили на екскурсію до лісомеліоративного господарства.

Роботу провели за планом:

Змагання «Екологічний ерудит».

Виставка творчих робіт «Природа і фантазія».

Лекція – вікторина «Чи знаєш ти ?»

Третій день (29.05.2019)

День безпеки

Кожний вихід загонів табору на екскурсії супроводжувався відповідним бесідами. З вихователями і дітьми проводилися інструктажі з правил безпеки життєдіяльності, правил дорожнього руху та правил поведінки в громадських місцях. Цього дня табір відправився на екскурсію до пожежної частини ГУ МНС України № 13, де рятівниками пожежної частини було проведено свято-збір маленьких рятівників та бесіда «Щоб побороти небезпеку у дощ, у сніг, у літню спеку».

Четвертий день (30.05.2019)

День туризму.

Цей день дітям запам’ятався подорожжю  по визначним місцям с.Андріївка та цікавими розповідями про історичне минуле рідного селища. Було організовано туристичний побут (встановлення намету і розведення вогнища) та проведено вікторину «Багаття за всіма правилами»

П’ятий день (31.05.2019)

День чарівних сердець

Діти з задоволенням грали в ігри та конкурси про дружбу, дружні відносини, але самими цікавими були виконання завдань тренінгу. В цих змаганнях було виявлено дітей з усіма їхніми якостями: лідерство або пасивність, відповідальність, цілеспрямованість, а також рівень розвитку і комунікабельності. Діти із задоволенням розгадували кросворди ввічливих слів, грали у рухливі та інтелектуальні ігри. Дуже цікаво та жваво пройшов музичний час у кінці дня.

Шостий день (03.06.2019)

День захисту дітей

Відкриття свята розпочалося урочистим зібранням «Хай сонцю і квітам всміхаються діти!», музичною програмою «Караоке на майдані» та завершилось продовженням гарного настрою на концерті до міжнародного Дня захисту дітей на сільській площі, де самі учні прийняли участь у концерті та розвагах. Наприкінці свята всі отримали солодкі призи.

Сьомий день (04.06.2019)

День подорожей і мандрівок

Поїздка до м. Бердянська. Відвідування клубу «Неон» .

2. Прогулянка містом.

3. Екскурсія до моря.

4. Відвідування зоопарку «Сафарі».

Восьмий день (05.06.2019)

День подорожей і мандрівок

Поїздка до м. Бердянська. Відвідування музею «Подвиг».

Екскурсія до зоопарку «Сафарі».

3. Конкурси, ігри, розваги у дружньому колі.

4. Відвідування дитячих атракціонів

Дев’ятий день (06.06.2019)

День творчості

Свято танцювального марафону пройшло під гаслом «Танцюють всі!». Учні із задоволенням танцювали «Чуча-чачу», «Макарену», флешмоб та самостійно із великим завзяттям створювали нові композиції.

На заняттях гуртка «Умілі рученята» учні виготовили спільну, яскраву галявину квітів з бісеру.

Десятий день (07.06.2019)

День табору

Закриття табірної зміни проходило яскраво та весело. Розпочалося урочистою лінійкою «Друзям – до побачення!», святковим концертом юних талантів Андріївської музичної школи «Від усієї душі». Продовженням свята стало проведення живого квесту «Світ навколо тебе», який складався з різноманітних конкурсів, ігор, вікторин. В кінці свята відбулося нагородження самих здібних,талановитих, творчих та самих активних дітей. Довгоочікуваним завершенням стало Свято печеної картоплі.