Дуже швидко промайнув ще один навчальний рік. Настала хвилююча мить свята Останнього дзвоника. І для учнів, і для вчителів це чудова шкільна традиція, це свято, яке щоразу збирає разом усю велику дружну шкільну родину. По-сімейному теплим,  традиційно яскравим і барвистим видалося  воно цьогоріч.

На шкільному  подвір'ї зібралися усі учні школи… Поруч з ними їх найрідніші люди: батьки, дідусі та бабусі, які пишаються своїми дітьми…  Цей день завжди незабутній, особливо для випускників.  Із щирими словами побажань звернулися до учнів та вчителів  директор школи та гості свята.  У виконанні випускників звучали пісні та слова подяки вчителям.

І ось хвилююча мить… Звучить мелодія останнього дзвоника, який  сповістив присутніх про початок чудової пори – літніх канікул, а для випускників він засівав останній раз.

Тож зичимо усім школярам корисного та незабутнього відпочинку, вчителям – наснаги, а випускникам – вдало скласти ЗНО та успіхів у житті!