Чудова погода, гарний настрій, гарячі емоції, динамічна і завзята гра – все це складові традиційних змагань з футболу «Золота осінь», які відбулися 18 жовтня серед шкіл Бердянського району у селі Новотроїцьке. Змагалася за кубок і команда нашої школи у складі: Бобровський  Родіон, Василенко Юрій, Іванушкін Олександр, Скороход Роман, Кобітенко Володимир, Бондарев Максим, Тригубенко Максим, Бойко Андрій, Кущ Данило, Гірний Кирило.

В першій грі наші футболісти грали з командою Долинської школи, де отримали перемогу з блискавичним рахунком 6:0. У грі за І місце андріївські спортсмени  змагалися з новотроїцькою командою і програли з рахунком 3:2. Це була дуже насичена емоціями, яскравими моментами гра! Перший гол забив Родіон Боброський на 6 хвилині, а на останніх секундах м’яч опинився у воротах суперника завдяки  Кобітенку Володимиру. Наші хлопці отримали медалі за ІІ місце та солодощі. ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!

Команди-переможці:                          Матчі:

1. Новотроїцьке.                             1. Новотроїцьк-Осипенко 4:0.
  2. Андріїївка.                                  2. Андріївка-Долинське 6:0.
  3. Осипенко.                                    3. Осипенко-Долинське 3:0
  4. Долинське.                                  4. Новотроїцьке-Андріївка 3:2