Цієї осені наша школа стала учасником «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів». Це унікальна трирічна соціальна програма, яка реалізується Центром «Розвиток КСВ» та Mondelēz International Foundation.

Програма має на меті сприяти розвитку здорового харчування, фізичних активностей та свідомого ставлення школярів до власного здоров’я. В рамках Програми розробляються і втілюються заходи щодо реалізації активностей, що сприяють здоров’ю учнів. П’ять найактивніших шкіл у фіналі Програми отримають гранти на закупівлю обладнання для STEM*-лабораторій (*STEM: S-science, T-technology, E-engineering, M-mathematics).

На дітей, вчителів та батьків чекає багато цікавих заходів та чимало роботи. Слідкуйте за новинами, пропонуйте свої здорові активності. Йдемо до перемоги разом!