foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Андріївська спеціалізована різнопрофільна школа І-ІІІ ступенів Бердянської РР

Під таким гаслом протягом вересня – листопада 2019 року в Андріївській СРШ пройшов тиждень безпеки та тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. Були проведені заняття з елементами тренінгу «Твоє життя – в твоїх руках! Бережи його!», бесіди з попередження дорожньо - транспортного травматизму «Моя дорога додому», «Велосипедист – учасник руху», «Чемний пішохід», «Сучасні проблеми безпеки життєдіяльності. Побутова хімія», «Правила поведінки з незнайомими людьми та предметами», бесіди з батьками учнів «Дитина і побут», «Дитина і вулиця». Діти склали пам’ятку «Правила поведінки в школі» та стали учасниками конкурсу-виставки малюнків «Ми – пішоходи!». 

Медична сестра Верещака А.П. провела для учнів 7-8 класів практичне заняття «Порятунок людини». 

Класні керівники, класоводи разом з вчителем основ здоров’я підготували і провели тренінг «Мої дії в надзвичайних ситуаціях» та лекторій «Це повинен знати кожен». 

Учні початкових класів стали учасниками рольової гри «Викликаємо служби:101, 102, 103, 104» та зустрілися з начальником 10 ДПРП ГУ ДСНС України в Запорізькій області Туфаром Д.О., який розповів про правила безпечної поведінки та порядок дій в надзвичайних ситуаціях. Діти вручили йому власноруч виготовлені вітальні листівки для наших героїв-рятівників.

В жовтні пройшли батьківські збори «Як навчити дитину бачити та аналізувати небезпечні ситуації». 

 фотоальбом ОБЖ 2019

Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Copyright © 2020 Андріївська СРШ Rights Reserved.