Уже 10 рік поспіль проводиться Національна програма "Флагмани освіти України".

Організатори заходу: ГО «Спілка освітян України» та УІВЦ «Галактика». Проходить за підтримки та участі народних депутатів України, представників Офісу президента України, Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, Міністерства науки і освіти України, Національної академії наук України, департаментів та управлінь галузі, громадських об'єднань, закордонних колег та інших.

Директор Андріївської СРШ І-ІІІ ступенів Малієнко Олександр Миколайович був запрошений на цьогорічну ювілейну церемонію нагородження, яка відбулася 23 грудня у будинку офіційних прийомів, що на вул. Грушевського у м.Київ. Дякуємо випускниці нашої школи - директору ТОВ АГРОФІРМА "НИВА -ПЛЮС" ГОРПИНИЧ НАТАЛІ ВОЛОДИМИРІВНІ, без допомоги якої участь у даному проекті була б неможлива.

Відомі ведучі, почесні гості, серед яких керівники НЕНЦу, Спілки освітян України, народні депутати, також гарна історична зала - все це тільки підкреслювало масштабність церемонії.

І ось він момент, коли в залі звучать такі рідні слова " АНДРІЇВСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА РІЗНОПРОФІЛЬНА ШКОЛА". Всі аплодують. Нашу школу знають, визнають її досягнення,  труд багатьох поколінь педагогів та випускників, які прославляли наш навчальний заклад. Це наша спільна перемога, всіх, хто пречетний до нашої школи протягом багатьох років.

Тож вітаємо всіх нас! Ми того варті!

фотоальбом