23 лютого 2020 р. у Запорізькому національному університеті відбувся ІІ (обласний) етап конкурсу-захисту дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

У секції фольклористики результати своєї наукової розвідки на тему «Особливості сучасного побутування народної неказкової прози (на матеріалі, зібраному в селищі Андріївці Бердянського району Запорізької області)» презентувала Васильєва Дарія; у секції української літератури захищала результати власного дослідження на тему «Художня інтерпретація образу жінки в дилогії Світлани Талан про війну на сході України «Оголений нерв» та «Повернутися дощем» Страшко Діана. Обидві учасниці – учениці 11 класу Андріївської СРШ – вибороли призове перше місце і будуть готуватися до участі у ІІІ (всеукраїнському) етапі в місті Києві. Побажаємо успіхів дівчаткам та їхньому науковому керівнику Страшко Анжелі Юріївні, яка під час урочистого відкриття отримала подяку Національної Академії наук!

Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Copyright © 2020 Андріївська СРШ Rights Reserved.