23 лютого 2020 р. у Запорізькому національному університеті відбувся ІІ (обласний) етап конкурсу-захисту дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

У секції фольклористики результати своєї наукової розвідки на тему «Особливості сучасного побутування народної неказкової прози (на матеріалі, зібраному в селищі Андріївці Бердянського району Запорізької області)» презентувала Васильєва Дарія; у секції української літератури захищала результати власного дослідження на тему «Художня інтерпретація образу жінки в дилогії Світлани Талан про війну на сході України «Оголений нерв» та «Повернутися дощем» Страшко Діана. Обидві учасниці – учениці 11 класу Андріївської СРШ – вибороли призове перше місце і будуть готуватися до участі у ІІІ (всеукраїнському) етапі в місті Києві. Побажаємо успіхів дівчаткам та їхньому науковому керівнику Страшко Анжелі Юріївні, яка під час урочистого відкриття отримала подяку Національної Академії наук!