foto1
foto1
foto1
foto1

11.03.2020 на базі Андріївської СРШ І-ІІІ ступенів відбувся традиційний відкритий баскетбольний турнір серед юнаків на Кубок памяті Героя Радянського Союзу В.І Кравченка. Особлива подяка директору ПСП АФ "Перемога" СОЛОНИНІ Т.В., яка є постійним спонсором турніру. В змаганнях взяли участь команди АНДРІЇВСЬКОЇ СРШ, НОВОТРОЇЦЬКОЇ ЗОШ, ОСИПЕНКІВСЬКОЇ ЗОШ та БЕРЕСТІВСЬКОЇ ОТГ. В напруженій боротьбі ІІІ місце посіла команда Новотроїцької ЗОШ, яка переграла юнаків Берестівської ОТГ. В фіналі зустрілися команди Андріївки та Осипенко, де в напруженій боротьбі кращими виявилися осипенківці, які і стали переможцями турніру, нашій команді дістався срібний кубок. Кращим гравцем турніру визнано Зінчука Олексія, учня 11 класу Андріївської школи. Кращим в конкурсі триочкових кидків став Кривцун Антон (Осипенківська ЗОШ).