Свято Першого дзвоника - традиційне, але кожного року це особливе свято!

Сьогодні воно проходить в 25-й рік Незалежності України, літопис якої писати нам, її громадянам.

Наша школа щиро відчинила двері першокласникам, які так довго чекали цього дня. Кожен з них отримав посвідчення громадянина Країни Знань. Веселі, святково одягнені першокласники пішли на свій перший у житті урок.

На святі були присутні гості, які завітали до нашої школи з подарунками. Директор фермерського господарства “Юрченко” Сергій Костянтинович Биков подарував багатофункціональний копіювальний пристрій, депутат районної ради Світлана Вікторівна Чуб порадувала наших спортсменів новими баскетбольними та волейбольними м'ячами. Наша шкільна бібліотека поповнилася новими книгами від народного депутата України Олександра Сергійовича Пономарьова. А депутат районної ради Валентина Вікторівна Кущ подарувала школі 20 модулів оперативної пам'яті для оновлення навчальних комп'ютерних комплексів.

ДЯКУЄМО ЗА КОРИСНІ ПОДАРУНКИ!!!

Вручення грамот.

Привітання від одинадцятикласників.