Шановні учні,батьки, випускники різних років Андріївської СРШ та односельці! 8 та 9 травня відзначається 75-та річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Під час карантинних заходів РАДА ЛІДЕРІВ школи разом з педагогічним колективом запрошує Вас приєднатися до онлайн-флешмобу "МАРАФОН ПАМ'ЯТІ" УМОВИ УЧАСТІ:
1. Ви знімаєте відео, де: читаєте вірш, прозу, або виконуєте музичну композицію, які нагадують Вам про трагічні події Другої світової (тривалістю до 1 хвилини).
2. Ви маєте фото своїх дідусів та бабусь, які були учасниками тих подій (короткі підписи про дану людину обов'язково).
3. Ви маєте архівні фото та відео, як відзначалася річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в нашому населеному пункті в минулі роки.
4. Всі матеріали надсилаєте у приватні повідомлення (бажано) або в стрічці групи.
Ніхто не забутий, ніщо не забуте! ПАМ'ЯТАЄМО!