Шановні батьки та учні нашої школи.

Завтра діти підуть до школи в умовах адаптивного карантину. Тому ми змушені відповідно до рекомендацій МОЗ, МОН та Головного санітарного лікаря України ввести в нашому закладі освіти деякі обмеження. Велике прохання віднестися до них з розумінням. Директором школи, чітко розписаний Тимчасовий порядок організації освітнього процесу на період карантинних обмежень, який схвалено на засідданні педагогічної ради школи від 28 серпня 2020 року.

• Діти 1 вересня всі йдуть до школи. Вхід до будівлі школи не раніше 8.00. Початок занять о 8:30. Діти заходять до приміщення через окремі входи (в школі їх буде діяти 3, схеми розміщені на подвір’ї школи) попередньо обробивши руки антисептиком.
  • Загальношкільного заходу не буде. Лише невелике свято для 1-их та 11 класів з дотриманням усіх заходів безпеки.
  • Для інших учнів заходи відбуватимуться у класі.
  • Усіх учнів класні керівники зустрічатимуть на вході до школи (відповідно до графіку).
  • Батькам доступ до школи заборонено.
  • Вхід до школи  ( крім учнів 1-4 класів) без маски заборонений. Дитина із собою повинна мати дві запасні маски. Для використаних одноразових масок у школі будуть наявні спеціальні урни.
  • Вчителям та персоналу школи щоранку будуть проводити температурний скринінг.
  • Батьки перед виходом із дому проводять термометрію у дитини, оцінюють стан її здоров'я та стан здоров'я самого себе. Ні в якому разі не відпускають дітей до школи з температурою, сильним головним болем, нежиттю чи кашлем. Тобто, будь-які ознаки ГРВІ — дитина залишається вдома.  До 8:30 телефоном повідомити про це класного керівника.
  • Дітей з ознаками респіраторних захворювань слід залишати вдома.
  • Якщо дитина після хвороби приступає до навчання, батьки обов'язково мають надати медичну довідку про те, що дитина здорова.
  • За кожним класом закріплено кабінет. Протягом робочого дня учні перебуватимуть лише в ньому (крім деяких предметів). Рух учнів по школі буде обмежено. Учителі приходитимуть на урок до учнів у клас.
  • Розклад дзвінків поки що не зазнав значних змін. Відтепер буде три великі перерви. Це повязано з новим графіком харчування.
  • Забезпечення питного режиму в школі не буде, тому кожна дитина повинна мати обов'язково пляшку води. Школа забезпечить в кінці дня очищення та дезінфекцію твердих поверхонь, а також провітрювання протягом дня на кожній перерві не менше 10 хвилин.
  • Група продовженого дня буде працювати уже з 2 вересня.
  • Спосіб комунікації батьки спільно із класним керівником вирішують самостійно.
  • Харчування здійснюватиметься згідно з новими вимогами безпеки. Для цього уже змінено графік перерв і проведено відповідну організаційну роботу у приміщенні їдальні.
  • Учням, які підвозяться до закладу освіти, вхід до салону автотранспорту тільки при наявності засобів індивідуального захисту (респіратора або захисної маски). Увага! Шкільний автобус буде підвозити тільки дітей та вчителів, які живуть більше 3 км від будівлі школи.