foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Андріївська спеціалізована різнопрофільна школа І-ІІІ ступенів Бердянської РР

Промайнуло веселе літо і з ласкавим сонячним теплом, першими пожовклими листочками прийшла осінь — пора навчання. Діти прийшли до школи, щоб знову сісти за шкільні парти і здобувати знання. 

Школярі стають старшими на рік, а для цьогорічних першачків і одинадцятикласників 1 вересня 2020 року — особлива подія, бо для малюків  відбувається все вперше — перший клас, перша вчителька, букварик, перша парта, перші шкільні будні, а для учнів одинадцятого класу цей навчальний рік — останній у шкільному житті, вони — майбутні випускники 2021 року.

Позитивною, теплою, веселою була зустріч учнів і вчителів Андріївської школи, хоч свято Першого дзвоника цьогоріч пройшло в новому форматі. 

На шкільному подвір’ї учні 5 та 11 класів вітали у шкільній родині першокласників, а всі інші школярі разом з класними керівниками провели перший святковий урок у своїх класних кімнатах. 

Педагоги з нетерпінням чекали на своїх вихованців і підготували яскраві тематичні фотозони, якими діти з радістю скористалися і взяли участь у флешмобі під хештегом #мисумували #мизновуразом. 

Всі заходи пройшли з дотриманням рекомендацій та вимог МОЗ, МОН. 

фотоальбом

Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Copyright © 2021 Андріївська СРШ Rights Reserved.