З Першого вересня наш харчоблок суттєво обновився. Ми отримали комплект нового обладнання для шкільної їдальні за конкурсною Урядовою програмою "Спроможна школа за для кращих результатів". Вчасно подані документи дозволили отримати державну субвенцію. За результатами аукціону на Прозорро ми витратили 116700.00грн., з них співфінансування районної ради 11780,00 грн Переможцем стала фірма "УКРПРОМПОСТАЧ". Нажаль, у звязку з завантаженістю заводів, обладнання в школу прийшло лише 29 серпня, але завдяки роботі технічного персоналу, допомоги наших батьків, до 1 вересня вдалося демонтувати старе обладнання та підключити нове. Крім того, на мийках ми змогли власними силами (за рахунок благодійного фонду школи) замінити систему зливу та змішувачі на мийках.
На харчоблок було придбано:
  1. Роздавальна лінія (з двох блоків: марміт для 1 страв та нейтральний)
  2. Пічка електрична з духовкою
  3. стелажі для сушіння посуду
  4. Ванни мийні (5 секцій)
  5. Електронні ваги
  6. Шафа жарочна