Урочисто і піднесено розпочався новий навчальний рік для учнів нашої школи. Надовго в пам'яті учнів 8 класу (кл. керівник Бойко Л.В.) залишиться перший патріотичний урок “Щоб у серці жила Україна”, присвячений 25-й річниці Незалежності нашої держави.

Почесним гостем восьмикласників став наш односельчанин Лимарь В.В., воїн АТО 1 хвилі мобілізації. Він розповів учням про службу, воєнні будні, про мужність і самовідданість воїнів української армії, що захищають нашу незалежність на сході України.

У своєму слові-зверненні до школярів Володимир Володимирович закликав їх любити і цінувати найдорожче — рідну землю, свою Батьківщину — і бути готовими захищати її, якщо це буде необхідно.

Саме такі зустрічі із справжніми героями нашого часу сприяють вихованню патріотизму у молодого покоління.