5 листопада Громадська організація Центр соціального захисту, допомоги та розвитку "Добрі справи" передала Андріївській спеціалізованій різнопрофільній школі І-ІІІ ступенів Бердянської районної ради Запорізької області обладнання для створення блогер-студії від Програми ООН із відновлення та розбудови миру в якості міжнародної технічної допомоги згідно з проектом "Підтримка ЄС для Сходу України – відновлення, зміцнення миру та врядування".
Завдяки спільній роботі ініціативної групи "Школа майбутнього" на чолі з її керівником Олександром Малієнко, голови Андріївської селищної ради Наталії Кагадій та тренерки з написання проєктних заявок – учасниці Програми для тренерів "Школа громадської активності задля безпеки і згуртованості громад" за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру Марини Завгородньої міні-ініціатива «Облаштування блогер-студії» стала переможцем на конкурсі в рамках проекту Програми для тренерів.
Тимофій Дзюбан разом з Мариною Завгороднєю запевнили, що «Добрі справи продовжуються», а також добавили, що саме на молоді будується майбутнє нашої держави та побажали щоб в Андріївської громаді з'явилися успішні блогери, які будуть прославляти на всю країну свою землю на якій народилися і живуть, а також своєю діяльністю допомагали доносити проблеми громади до її керівництва.
Основною метою міні-ініціативи є згуртування учнів, вчителів, батьків задля партнерських відносин та подальшого розвитку молодіжних ініціатив, а використання сучасного програмного забезпечення розширить можливості школярів у подачі інформаційного контенту.
Тож вже зовсім скоро очікуйте перший відеоконтент від наших блогерів!!!