foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Джерело

Відповідно до рішення шостої (позачергової) сесії Андріївської селищної ради восьмого скликання від 15 січня 2021 року № 10 "Про призначення в.о. керівників закладів загальної середньої освіти Андріївської селищної ради Бердянського району Запорізької області",  розпорядження  селищного голови  від 25 січня 2021 року № 37-к "Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників Дмитрівського закладу загальної середньої освіти та Андріївського різнопрофільного закладу загальної середньої освіти" оголошується конкурс на заміщення вакантної посади, а саме:

- керівника Дмитрівського закладу загальної середньої освіти;
- керівника Андріївського різнопрофільного закладу загальної середньої освіти.
    Дмитрівський заклад загальної середньої освіти знаходиться за адресою: Запорізька область, Бердянський район, с. Дмитрівка, вул. Покровська буд. 1 Г.
    Андріївський різнопрофільний заклад загальної середньої освіти знаходиться за адресою: Запорізька область, Бердянський район, смт. Андріївка, вул. Микули 14.  
Умови оплати праці згідно штатного розпису.
Кваліфікаційні вимоги до претендентів:
керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років (крім керівників приватних, корпоративних закладів освіти), організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.
Для участі у конкурсі подають такі документи:

  • заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних"
  • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
  • копію документа про вищу освіту (з додатками, що є його невід’ємною частиною) не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
  • документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
  • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання (крім приватних та корпоративних закладів освіти);
  • довідку про відсутність судимості;
  • довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.
Визначені у цьому пункті документи подають особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до конкурсної комісії у визначений в оголошенні строк.
Кінцевий строк подання документів для участі в конкурсі 12 лютого 2021 року: вул.  Праці, 31, с-ще. Андріївка, Бердянського району,   Запорізької області, приміщення Андріївської селищної ради. кабінет №6.
Уповноважена особа, яка відповідає за надання інформації про конкурс та прийняття документів для участі в конкурсі Мікула Ірина Іванівна, 0662804895 (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Ремонт квартир Частные Мастера

Honda Accord одиннадцатого поколения - https://honda-accord.com

Недвижимость, как правильно выбрать comintour.net

Copyright © 2024 Андріївська СРШ Rights Reserved.