З 31.05 по 04.06 в нашій школі для молодших школярів був організований табір організованого дозвілля «Веселка»

Перший день (31.05. 2021)

Квест «У пошуках дзвоника»

Закінчилися уроки, розпочалася чудова пора літнього відпочинку. Учні початкових класів зібралися на подвір’ї школи, щоб знайти довгоочікуваний дзвоник, який своїм  чарівним звуком розпочне канікули. Малеча разом зі своїми класоводами виконували різні завдання квесту: грали, співали, танцювали, малювали на асфальті. Діти отримали чимало задоволення і гарний настрій.

Другий день (01.06.2021)

День відкриття табору. День захисту дітей.

Цього чудового дня розпочав роботу пришкільний табір організованого дозвілля. "Веселка". Загони вишикувалися, доповіли про готовність до проведення урочистого зібрання. Головною подією цього святкового дня стала вистава присвячена Дню захисту дітей, організована Андріївським будинком культури.

Третій день (02.06.2021)

День довкілля

Природа завжди милує око своєю красою і неповторністю. Третій день табірної зміни присвячений саме їй – Природі.

Четвертий день (03.06.2021)

День туризму та спорту

Розпочався день сильних, спритних та витривалих ранковою зарядкою, а продовжився веселим спортивним святом.

П’ятий день (04.06.2021)

День табору

Швидко пролетів час. У таборі «Веселка» настав останній день табірної зміни. Діти відвідали виставку, на якій були представлені вироби учасників гуртків "Основи робототехніки", "Майстерність", "Умілі руки". А потім у дружньому колі пройшла церемонія нагородження обдарованих і творчих дітей – призерів конкурсів та олімпіад – «Зоряний олімп - 2021» та заключний концерт закриття табору. Начальник табору Дахно Тетяна Миколаївна підвела підсумки роботи, вручила грамоти загонам.

фотоальбом