Літо промайнуло швидше, ніж велика перерва, а це означає, що навчальний рік знову закружляв нас у вир нових знань, емоцій, олімпіад, конкурсів та змагань. Шкільне подвір’я розквітло від дитячого щебету, юнацьких усмішок та чарівної феєрії осінніх квітів.

Це наш край, наша Україна зустрічає День знань - особливий день у житті нашої держави! Він пройнятий ідеями добра та єдності поколінь. Щороку на зміну одним учням приходять інші. І так, поступово, змінюється обличчя нашої рідної школи.

Традиційно урочисте зібрання шкільної родини із захопленням і добром зустрічало майбутнє нашої України – першокласників. Радість першовересневого свята розділили з нами гості – голова Андріївської селищної ради Пелешко Віталій Володимирович та батьки учнів 1-х та 11-го класів. Патріотично, яскраво, змістовно, креативно пройшли Перші уроки під хештегом #30_мимайбутнєтвоєнезалежнакраїно

Тож нехай подорож до неймовірно цікавого світу науки приносить тільки радість і прагнення йти все далі і далі.

Учіться, дійте, мрійте, працюйте, старайтеся, вірте і перемагайте!

Успіхів Вам, шановна освітянська родино, веселих витівок і чудесних відкриттів!

Всі заходи пройшли з дотриманням рекомендацій та вимог МОЗ, МОН.

фотоальбом