Турбота про розвиток і здоров’я дитини починається з організації здорового способу життя. Адже здорова дитина сьогодні – наше успішне завтра!

В Андріївському різнопрофільному ЗЗСО пройшов  Олімпійський тиждень "Спорт - посол миру". Для дітей була підготовлена яскрава спортивна програма. У класах проведено Олімпійські уроки, під час яких учні мали змогу більше дізнатися про історію виникнення Олімпійських ігор, про видатних спортсменів та Олімпійських чемпіонів України, які прославляють нашу державу на світовій арені. Активні руханки, ранкова зарядка,  рухливі ігри народів світу, веселі старти, естафета "Коктейль здоров'я", бесіди  «Здорова дитина - здорова родина, здорова нація», спортивні змагання «Кільця дружби», інтелектуальна вікторина "Математика і спорт", інформаційний дайджест "Олімпійські кільця: їх колір і значення", турнір із футболу, змістовні презентації, цікаві відеофільми та мультфільми про спорт стали основними етапами подорожі до країни Олімпії.

Педагогічний колектив школи і надалі буде працювати у напрямку залучення дітей до здорового способу життя,  активних занять спортом,  використовуючи  у своїй роботі різноманітні сучасні здоров`язберігаючі технології.

Дорогі діти,  наповнюймо наш світ позитивом та єдністю. Будьте активними й здоровими, спортивними й успішними, розділяючи олімпійські цінності дружби, досконалості та поваги!

фотоальбом