Добро і милосердя - це два крила, на яких тримається людство.

Добрі справи робляться тихо, а ми говоримо про них, щоб надихнути інших і примножувати добро.

В Андріївському різнопрофільному ЗЗСО пройшла конференція ліги учнівського активу "Лідер" - "Школа - простір демократії: плануємо, розуміємо, діємо".

Оскільки волонтерство для школярів є невичерпним джерелом набуття громадянської освіти, можливість вчитися та сприяти розвитку солідарності в країні, реалізувати себе у служінні суспільству, у рамках проєкту "Ми майбутнє твоє, незалежно країно", діти запропонували створити волонтерську групу "Покоління НЕЗАЛЕЖНІСТЬ".

Шановні жителі Андріївської громади, дорогі батьки, Ви можете пишатися поколінням ХХІ століття, яке народилося в незалежній країні. Діти розуміють, що саме вони повинні вивчати, берегти, шанувати і вивершувати.

І вже загін волонтерів приступив до дії.

До Дня визволення селища 17 вересня 1943 року від нацистських загарбників школярі провели акцію із впорядкування території та прибирання біля пам'ятного знаку, де в 1941 році знаходився табір для військовополонених, який символічно ніби нагадує: таке жахіття не повинно повторитися!

До юних волонтерів приєднався заступник селищного голови Андріївської ОТГ Мізін Анатолій Іванович.

Учасники волонтерського загону, втомлені, але щасливі від результату своїх дій, перегорнули сторінки історії Другої світової війни, згадали безсмертний подвиг нашого народу, воїнів, які віддали своє життя за  мирне небо, за щасливе дитинство.

Вічна ПАМ'ЯТЬ загиблим воїнам! Слава сьогоднішнім захисникам України!

фотоальбом