У рамках проєкту "Ми майбутнє твоє, незалежна країно", до Дня визволення селища Андріївки від нацистських окупантів в Андріївському різнопрофільному ЗЗСО пройшов тиждень національно- патріотичного виховання.

Усі проведені заходи об'єднувала думка: «Ми пам’ятаємо своїх героїв та бажаємо всім нам, щоб якнайшвидше над усією Україною засяяло мирне небо!».

Учні 1-11 класів взяли участь у конкурсі малюнків "Лиш пам'ять поколінь єднає нас". Переможці були відзначені під час свята головою Андріївської ОТГ Пелешком В.В.

Яскравими та креативними малюнками на асфальті прикрасили подвір’я школи учні 1-5 класів, яких зібрало разом сонцеколо  - конкурс "Країна Дитинства" за мир у всьому світі".

Усі дітлахи творчо підійшли до такого відповідального завдання, захоплено вимальовували крейдою свої оригінальні фантазії, висловлюючи при цьому активну життєву позицію: «Бажаємо миру Україні та у всьому світі!».                            Шквал емоцій та дух змагання викликав у школярів флешмоб "Хай завжди буде сонце".

Випускники закладу провели хвилину Пам'яті - перформанс "Збудуєм ПАМ'ЯТІ негаснучий собор".

17 вересня учні провели церемонію покладання квітів " Ви Ангелами для нас стали..." до Меморіалу Слави, пам'ятника Невідомому солдату, пам'ятного знака, де в 1941 році знаходився табір для військовополонених.

Урочистою ходою пройшли діти та працівники школи до Меморіалу Слави, де відбулося  зібрання "Пам'ять нетлінна...".

Тож виховуючи патріотів, ми піклуємося про майбутнє України і маємо надію, що навчимо дітей жити з вірою в майбутнє нашої незалежної держави і пам’ятати, що є поняття, які ні з чим не можна зрівняти: Батьківщина, відданість народу й тій землі, де народися і виріс!

фотоальбом