Голубка біла, ти лети у світ,
Хай буде мир у небі голубому,
Бо голуб миру, кажуть з давніх літ,
Приносить радість родові людському!

21 вересня в Андріївському різнопрофільному ЗЗСО пройшли заходи до Міжнародного дня миру.  Волонтерська група «Покоління НЕЗАЛЕЖНІСТЬ» провела акцію «Білий голубе миру, пам'ятай про Україну». Учителям та учням подарували виготовлених власноруч паперових голубів, які стали символами цього дня.

Здобувачі освіти разом із класними керівниками долучилися до акції «Я голосую за мир!».  Були проведені  урок Миру і Дружби у 5-А класі (класний керівник Васильєва А. В.), години спілкування «Світове щастя не можливе без миру на Землі» у 5-Б (класний керівник Кущ Ю. А.)  та «Важливо знати, що треба мир оберігати» у 7-А (класний керівник Ашифіна О. В.), інформаційні перерви «У світі мир - основа із основ» у 2 класі (класовод Дахно Т. М.), "Діти за мир" (класний керівник Малієнко Ю.М.) та  "Україна бажає миру!" у 9-А класі (класний керівник Страшко А. Ю.).

Закликаючи до МИРУ,  пліч-о-пліч  стояли учні школи  під час хвилини тиші, узяли активну  участь у флешмобі-протесті  «Ми проти війни».

Як бачимо, покоління ХХІ століття прагне жити в мирі і злагоді.

Мир на землі - це затишок і тиша.
Це сміх дитячий і душі політ.
Коли душа чарівні вірші пише
Про незвичайний, дивовижний світ.

фотоальбом