4-6 жовтня наш заклад освіти традиційно долучився  до проведення  уроку доброти, присвяченого  Всесвітньому дню захисту тварин, спрямованого на привернення уваги людства до прав тварин та їх добробуту.

У сучасному світі людина все далі відходить від природи. Спілкування з нею поступово заміщується соціальними мережами, комп’ютерними іграми, віртуальним спілкуванням. Дуже часто ми забуваємо, що поряд із нами живуть вірні друзі наші менші. Щоб нагадати усім і собі про необхідність гуманного ставлення до чотирилапих друзів, про відповідальність за їхню долю, учні 1- Б класу розповіли про своїх улюбленців, пояснили, як розуміють вислів "Ми маємо бути відповідальними  за тих, кого приручили",  а дітлахи 1-А подорожували країною Добра. У 3-А класі  переглянули мультфільми, "вислухали" прохання братів наших менших,  пригадали правила поведінки з безпритульними собаками та котами. У 3-Б говорили про те, що тварини - дивовижні створіння, а четвертокласники переконалися, що ми – люди – поряд із ними стаємо добрішими.

«Ми відповідаємо за тих, кого приручили» - під таким гаслом пройшли уроки доброти в 5-А та у 8 класах.  А учні 5-Б класу  показали своїх найвірніших та найцінніших друзів. "Турбота про тварин - справа честі людей", - ці слова стали девізом для шестикласників.  Особливу увагу вони зосередили на проблемі захисту безпритульних тварин. У  7-А провели годину спілкування  "Щаслива лапа". Діти поділилися своїми знаннями про хвостатих друзів, з'ясували причини появи безпритульних тварин та способи уникнення таких ситуацій. Здивували своїм проєктом "10 правил відповідального господаря собаки та кота" учні 7-Б класу.

Цікаву і пізнавальну уявну подорож у країну Гуманного ставлення до тварин здійснили учні 9-А класу: гра-вікторина «Хто? Де? Як?», гра «Правильно чи хибно», зупинка на острівці  «Пам’ятники тваринам», робота в групах: «Неси добро у світ природи» допомогли учням усвідомити, що з  любов'ю до тварин у душу людини приходить повага до іншого життя, неприйняття насильства. Проєкт "Хатинка для тваринки" презентували  учні 9-Б класу, вони власноруч виготовили когтеточку та лежак для котів. Бути милосердними до тварин закликали учні 10 класу, а  одинадцятикласники створили  відеоролик.

Здобувачі освіти дізналися про правила поведінки з тваринами, як правильно взаємодіяти з бездомними тваринами, як допомогти тваринам у притулках.

Дбайте про здоров'я ваших чотирилапих друзів! Не будьте байдужими! Виховуємо гуманне та відповідальне ставлення до тварин!

РАЗОМ МИ РОБИМО НАШ СВІТ КРАЩИМ

фотоальбом