Дорога наша освітянська родино, схиляються перед Вами в пошані блакитне небо і високі зорі, цілі покоління і держави.

Освіта - це небачена скарбниця,

Це сходинка до щастя на землі.

А педагог не професія, не справа,

Це подвиг, це покликання душі!

Ранковими привітаннями розпочався День працівників освіти в нашому закладі.

Учні підготували і провели акцію "Зустрічаймо вчителя у день святковий і створімо дивограй квітковий", концерт- сонцеколо пошани "Життя учителя - дитинства передзвін, налитий сонцем хай буде він", виготовили вітальні листівки. Селищний голова Віталій Пелешко  та начальник відділу освіти, охорони здоров'я, культури, молоді,  спорту та туризму Володимир Липський привітали колектив Андріївського різнопрофільного ЗЗСО зі святом, вручили грамоти та подяки педагогам, солодкі подарунки та передали слова вітання від народного депутата України Олександра Пономарьова.

Висловлюємо велику вдячність нашим дітям  за чудовий день, за подаровані емоції.

Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх  починаннях будуть супутниками успіх і удача!

фотоальбом