“Знай, люби, бережи” - так називається обласний природничо-краєзнавчий зліт, який традиційно проходить на легендарному острові Хортиця в м. Запоріжжі.

Цього року він відбувся 20-21 вересня за дещо скороченою програмою в зв’язку зі складними метеорологічними умовами. Активну участь у проведенні зльоту взяла команда Андріївської спеціалізованої різнопрофільної школи І-ІІІ ступенів “Матроскін і компанія”. Театралізований конкурс “Візитка команди”, змагання знавців природи рідного краю, виконання самодіяльної пісні - в усіх цих естафетах брали активну участь андріївські краєзнавці.

Та найбільше запам’ятається дітям романтична ночівля на Березі Малого Дніпра, яку команда організувала, не зважаючи на примхи погоди. Смачними були страви, власноруч приготовлені на багатті. Теплим і щирим було спілкування з друзями.

Отже, наші учні ще раз підтвердили, що охоче вивчають природу рідного краю, щоб любити і берегти.